Laura Gold

since 1991

Dlhoročná tradícia

Laura Gold® má bohatú a dlhoročnú tradíciu vo výrobe svadobných obrúčok. Za viac ako 25 rokov pôsobenia sme vyrobili desaťtisíce svadobných obrúčok, ktoré ocenili naši zákazníci vo viacerých kútoch sveta.

Ručne opracované svadobné obrúčky a dokonale pripravené jedinečným strojovým parkom denne prechádzajú rukami mnohých majstrov. Vďaka tomu dávajú každému kusu nádych individuality.

História od roku 1958
 • 1958
 • 1991
 • 1995
 • 2008
 • 2010
 • 1958

  História firmy Laura Gold® začala p. Stanislavom Šulekom st., ktorý pracoval v Zlatokove Trenčín od roku 1958.

  Stanislav Šulek st.
  Stanislav Šulek výučný list
 • 1991

  V roku 1990 sa osamostatnil a začal v malej dielni vyrábať šperky. V roku 1991 sa k nemu pridal Stanislav Šulek mladší s víziou priniesť na trh detailne spracované obrúčky.

  Postupom vyšlo z firmy desaťtisíce svadobných obrúčok, ktorých kvalitu ocenili zákazníci hlavne na území Slovenskej a Českej republiky, ale aj v iných kútoch sveta.

 • 1995

  Od roku 1995 sme prijímali do tímu výhradne profesionálnych technológov v zlatníckom odvetví, v čom pokračujeme do dnes.

  Úspech značky je založený predovšetkým na rodinnej tradícii, bohatých skúsenostiach v kombinácii kvality a inovácie.

 • 2008

  Od roku 2008 pre vás vyrábame svadobné obrúčky pod značkou Laura Gold®.

 • 2010

  V roku 2010 bola firma zaregistrovaná pod ochrannou značkou Laura Gold® ako dôkaz kvality a stability.

  Svojou kvalitou a službami sme sa stali najväčším slovenským a popredným európskym výrobcom obrúčok.

Bezkonkurenčné technológie

Investovali sme do technológií vďaka čomu máme bezkonkurenčné vybavenie na úrovni popredných svetových zlatníckych firiem. Tento jedinečný strojový park nám umožňuje realizovať technicky veľmi sofistikované modely. Neexistujú pre nás žiadne obmedzenia v inovácii a dizajne.

Špičkový tím zlatníkov

Máme špičkový tím skúsených zlatníkov a technológov v oblasti zlatníckej výroby, ktorí sa naplno venujú a roky zdokonaľujú v klasickej zlatníckej práci, t.j. (spájkovanie, osádzanie kamienkov, ručné opracovávanie šperkov, leštenie a podobne). Naši zlatníci dodávajú svojou odbornosťou obrúčkam umeleckú hodnotu.

Najväčšia sieť predajných miest

Máme najväčšiu sieť predajných miest na celom území Slovenskej a Českej republiky a najširší výber svadobných obrúčok na Slovensku. V ponuke máme viac ako 1 500 modelov svadobných obrúčok. Navštívte niektorú z predajní vo vašom okolí.

Showroom

Navštívte showroom Laura Gold a objavte najväčší výber svadobných obrúčok na Slovensku.