Benefity

Naše benefity

Zhmotníme vašu fantáziu do reality

Do šperkov vnášame osobité kúzlo každého klienta. Vďaka tomu sú zásnubné prstene, obrúčky alebo personalizované šperky slovenskými unikátmi. Nie sme „mainstream“. Uvedomujeme si, že každá osobnosť je špecifická, a preto ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne.

Sme presvedčení, že vysoko kvalitné šperky by nemali byť určené len pre obmedzenú skupinu ľudí, preto dizajnujeme s ohľadom na všetky vaše možnosti. Vieme, že je veľakrát náročné objaviť dizajnéra, ktorý porozumie vášmu umeleckému videniu a zhmotní vašu ideu do reality tak, aby ste boli s finálnym šperkom spokojní. Náš tím, Vám preto predostrie všetky možnosti na zabezpečenie plynulého prechodu od fantázie k realite.

null

Bohatá tradícia

Laura Gold® má bohatú a dlhoročnú tradíciu vo výrobe šperkov a svadobných obrúčok. Za viac ako 25 rokov sme vyrobili desaťtisíce šperkov a svadobných obrúčok, ktoré ocenili naši zákazníci vo viacerých kútoch sveta. Značka Laura Gold® je rokmi overená a zákazníkmi uznávaná.

null

Špičkové technológie

Investujeme do technológií vďaka čomu máme bezkonkurenčné vybavenie na úrovni popredných svetových firiem. Tento jedinečný strojový park nám umožňuje realizovať veľmi sofistikované modely. Neexistujú pre nás žiadne obmedzenia v inovácii a dizajne.

null

Predajná sieť

Máme najväčšiu sieť predajných miest na celom území Slovenskej a Českej republiky. Vo viac ako 150-tich predajniach máte možnosť pozrieť si a vyskúšať ponúkané šperky a modely obrúčok, a tak sa presvedčiť nielen o ich jedinečnom dizajne, ale aj o prepracovanosti do najmenšieho detailu.

null

Ručná práca

Máme špičkový tím skúsených zlatníkov a technológov v oblasti zlatníckej výroby, ktorí sa naplno venujú a roky zdokonaľujú v klasickej zlatníckej práci. Naši zlatníci dodávajú svojou odbornosťou šperkom a obrúčkam umeleckú hodnotu.

null

Dôraz na detaily

Kladieme dôraz na detail, pretože detaily tvoria celok. Každý kúsok šperku alebo obrúčky je dokonalo opracovaný, kamienky sú osadené s vysokou presnosťou , šperky a obrúčky tak získavajú svoj nezameniteľný vzhľad.

null

Cena & kvalita

Doprajte si kvalitný slovenský výrobok za najlepšiu cenu. V ponuke máme šperky a svadobné obrúčky z rôznych cenových kategórií, od jednoduchších cenovo dostupných modelov, cez strednú kategóriu, až po exkluzívne modely osadené briliantmi.

null

Doživotný servis

Ku všetkým zlatým obrúčkam získavate doživotný bezplatný servis. Bezplatný servis v sebe zahŕňa obnovu povrchovej úpravy, dôkladné vyčistenie obrúčok, kontrola osadených kamienkov a uvedenie do pôvodného stavu v maximálnej možnej miere.

null

Obrúčky na mieru

Každý má svoju vlastnú predstavu o vlastnom šperku alebo ideálnych obrúčkach, Nám stačí, keď si prinesiete fotografiu či nákres šperku alebo obrúčok, ktoré vás zaujali a my vám ich zhmotníme do skutočne exkluzívneho šperku.

null

Možnosti úprav

Vašou výhodou u nás je variabilita, ktorú ponúkame. Pri každom šperku alebo obrúčke vám vieme zmeniť farebnosť materiálu, povrchovú úpravu, profil, počet a veľkosť kamienkov, či už si vyberiete zirkóny alebo pravé brilianty.

Obrúčky Laura Gold

Vyberte si z našej širokej ponuky svadobných obrúčok, zásnubných prsteňov alebo šperkov.