Tím

Tím Laura Gold

Stanislav Šulek

Konateľ spoločnosti

Spoločnosť Laura Gold som založil v roku 1991 s cieľom priniesť na slovenský trh svadobné obrúčky s inovatívnym dizajnom, ktoré budú vyhotovené v mimoriadnej kvalite a budú zákazníkov hrdo reprezentovať. Považujem ich za výnimočný šperk, ktorý Vás sprevádza celým životom a pripomína Vám milovanú osobu. Preto každý kus, ktorý precízne nadizajnujeme podľa vašich požiadaviek bude hodnotným originálom s emóciou odzrkadľujúcou Váš príbeh. Vzhľadom na to, že sme zákazková výroba, každý nový šperk je experiment, na ktorom musí pracovať celý tím ľudí. Výsledkom sú unikátne produkty s dôrazom na detail, ktoré vydržia po celé generácie.

Stanislav Šulek

Marcela

Servis a reklamácie

Servis a reklamácie

lauragold@lauragold.sk

Objednávky a export

Zdenko

Príprava polotovarov

Zdenko je špecialista v príprave surového materiálu. Jeho rukami prešli už kilá zlata. Pripraví obrúčky, na ktorých nie je vidno žiadne spoje, nedostatky či nerovnosti. Vo voľnom čase ho nájdete pobehovať po lesoch ako lesného strážcu či zberateľa vzácnych kameňov.

Zlatník

Filip

Programátor

Filip má na starosti modelovanie miestami veľmi komplikovaných obrúčok, v čom je odborník. Dokáže navrhnúť a namodelovať takmer nemožné. Je pánom CNC stroja, z ktorého vychádzajú dokonalé modely obrúčok. Voľný čas trávi s priateľmi a športovaním.

Ľuboš

Operátor CNC

Ľuboš má na starosti druhý CNC stroj, na ktorom pripravuje modely obrúčok. Ďalej šéfuje laserovaciemu stroju. Laser mu umožňuje veľmi presné, jemné a čisté gravírovanie. Ľuboš Vám vygravíruje takmer čokoľvek a kdekoľvek o čo si zažiadate. Vo voľnom čase rád oddychuje.

Martin

Zlatník

Maťo dáva šperkom novú tvár. Robí rôzne povrchové úpravy na obrúčkach použitím najnovších nástrojov a špeciálnych metód. Pred expedovaním skontroluje kvalitu povrchovej úpravy každej jednej obrúčky. Vo voľnom čase relaxuje.

Jozef

Zlatník

Jožko je náš detailista. S maximálnou precíznosťou a úsmevom na tvári osádza kamienky do šperkov. V spôsobe a presnosti je profík. Vďaka jeho skúsenostiam dokáže osadiť všetky typy kamienkov. Voľný čas trávi s rodinou.

Ľuboš

Oprava šperkov

Ľuboš je večný pohoďák. Má na starosti opravu šperkov a konečné dolešťovanie. Dokáže opraviť Váš obľúbený šperk alebo zmeniť povrchovú úpravu obrúčok až na šesť rôznych typov. Svôj voľný čas trávi s rodinou.

Obrúčky Laura Gold

Vyberte si z našej širokej ponuky svadobných obrúčok.