Filozofia

Filozofia

Snúbime precíznosť s umením

Motivuje nás zhmotňovať dôležité medzníky vo Vašich životoch do finálneho produktu. Sme full–service tím klenotníkov, dizajnérov a umelcov plných inovatívnych nápadov.

Od prvého náčrtu až po finálny dotyk sú všetky šperky hrdo navrhnuté a ručne vyrobené v našej dielni v Trenčianskej Turnej.

Každý kus, ktorý precízne nadizajnujeme podľa vašich požiadaviek, bude hodnotný originál s emóciou odzrkadľujúcou váš príbeh. Máme ruky v stovkách projektov a náš život je víchor nápadov a kreatívneho prevedenia tej najvyššej kvality, pretože chceme, aby ste cítili hrdosť pri nosení každého klenotu z našej dielne.

Vízia

Našu prácu definuje umenie a vysoký štandard kvality. Ctíme si tradície a radi ich posúvame do nových rozmerov. Každý šperk, ktorý nesie náš rukopis, pre nás znamená individuálne dielo, na ktorom precízne pracujeme od prvotného zadania až po finálne odovzdanie.

Túžime Vám neustále sprostredkovávať emócie a zážitok z odovzdaného šperku. K našim klientom preto pristupujeme s čestnosťou a s úctou, ktorú si zaslúžia. Hoci sme veľakrát od Vás na míle vzdialení, v dôležitých momentoch stojíme vďaka šperkom neustále vo Vašej tesnej blízkosti, a to je to, čo nás motivuje a napĺňa.

Obrúčky Laura Gold

Vyberte si z našej širokej ponuky svadobných obrúčok, zásnubných prsteňov alebo šperkov.