Showroom

Laura Gold

Výber z viac ako 1500 dizajnových modelov

V showroome disponujeme pôsobivou kolekciou šperkov z rôznych materiálov. Či už preferujete minimalizmus, alebo ste otvorení extravagancii. V našich priestoroch v Trenčianskej Turnej si môžete vybrať z viac ako 1500 modelov svadobných obrúčok. Rovnako u nás nájdete aj špeciálne kúsky v technicky náročnejšom prevedení vyrábané podľa prianí našich klientov. Ak nás navštívite, naša asistentka Vám ochotne predstaví jednotlivé kolekcie a zodpovie všetky vaše otázky.

V prípade, ak si nevyberiete z množstva ponúknutých modelov, umožňujeme Vám úpravu už existujúcich nami dizajnovaných kúskov, kde si môžete zvoliť všetky detaily, ako aj farbu materiálu, povrch obrúčok, veľkosť, typ a počet kamienkov.

Rezervujte si termín návštevy

Ako darček k novým obrúčkam od nás dostanete elegantnú krabičku s taškou.

Každý má svoju vlastnú predstavu o ideálnych obrúčkach. Nám stačí, keď si prinesiete fotografiu či nákres obrúčok, ktoré Vás zaujali a my Vám ich zhmotníme do skutočne exkluzívneho šperku.

obrúčky na mieru
obrúčky na mieru

Zrenovujeme Vám roztrhnuté retiazky, vypadnuté kamienky, poškodené mechanické uzatvárania a kompletne vyčistíme a obnovíme povrch vašich obľúbených šperkov.

servis šperkov
servis šperkov

Obrúčky s unikátnym príbehom

Veríme, že každý produkt, ktorý nesie náš rukopis, má špeciálny význam nielen pre nás, no predovšetkým pre svojho majiteľa. Vieme, že osobnosť každého z našich zákazníkov je jedinečná a individuálna. Preto skôr, než začneme s výrobou, chceme spoznať Vás, vašu osobnosť a Váš príbeh, ktorý vieme zhmotniť do reálnych kontúr. Spoločne doladíme detaily, aby vaše obrúčky boli unikát, ktorý rozpovie dej bez slov aj vašim budúcim generáciám.

null

Rýdzosť a farba zlata

Svadobné obrúčky značky Laura Gold® sú vyrábané zo 14 a 18 karátového zlata, striebra či platiny.
null

Drahé kamene

Pri osádzaní drahých kameňov používame kvalitné a dokonalo presné diamanty pôvodom z Belgicka.
null

Povrchová úprava

Používame najnovšie nástroje a špeciálne metódy, ktoré idú so súčasným dizajnom a štýlom.
null

Gravírovanie

Do vnútra i na vrchnú stranu obrúčok dokážeme gravírovať vaše mená, dátumy alebo znaky.

Rezervujte si termín

Rezervujte si vašu návštevu showroomu Laura Gold aj mimo otváracích hodín, alebo počas víkendov a sviatkov v čase, kedy Vám to najviac vyhovuje.

Rezervujte si termín návštevy

Ako darček k novým obrúčkam od nás dostanete elegantnú krabičku s taškou.