Výber obrúčky určite nie je jednoduchá záležitosť. Trendy v svadobných obrúčkach sa dnes posunuli na úplne iný level. Už to zďaleka nie je len obyčajný lesklý krúžok.

Dnešní snúbenci siahajú čoraz častejšie po originálnych kúskoch, prípadne chcú niečo, čo ešte nikto nemá. Aj z tohto dôvodu prichádzame stále s novými kolekciami, výrobou na mieru podľa vašej predstavy  ako  aj s povrchovými úpravami.  A práve povrchová úprava obrúčky je to, čo vám dokáže zmeniť  celkový dizajn vašej obrúčky. Aké sú možnosti povrchových úprav?

LESK alebo MAT?

Poďme si ukázať aké možnosti povrchovej úpravy existujú.  My v Laura Gold pri výrobe svadobných obrúčok používame viac typov povrchových úprav, ktoré korešpondujú so súčasným dizajnom a moderným štýlom, s použitím najnovších nástrojov a špeciálnych metód. V súčasnosti je to 6 typov úprav, čo už je naozaj ťažkým orieškom pri výbere svadobnej obrúčky.

Ako si vybrať tú správnu?
Leštený povrch obrúčok pôsobí elegantne a vypovedá o tom, o čom svadobný prsteň vypovedať má. Vo všeobecnosti platí, že lesklé obrúčky sa časom zmatnia a stratia tak svoj lesk. Je to samozrejme prirodzený jav, ktorý obrúčka každodenným nosením získa. Aj preto si čoraz častejšie zákazníci volia matný povrch.
Kombinácia matu a lesku
Pri kombinácii matu a lesku sa časom obrúčky zjednotia. Lesklé prstene časom zmatnejú a matné zase naopak. Je to FAKt, s ktorým treba počítať. Tejto skutočnosti sa však nemusíte nijako obávať, pretože zakúpením obrúčok Laura Gold získavate celoživotný bezplatný servis zdarma. Práve pri takomto servise obnovíme povrchovú úpravu, skontrolujeme osadenie kamienkov a uvedieme do pôvodného stavu v maximálnej možnej miere. Takto sa pri výbere vašich obrúčok môžete riadiť podľa toho, čo sa vám skutočne páči, nie podľa praktickosti.
 
AKÁ POVRCHOVÁ ÚPRAVA JE TRVALEJŠIA
Vďaka našim technológiám je viac rozdielnych farieb alebo typov materiálov vždy pod presne stanovenou teplotou a vo vákuu spájaných bez dier, prasklín a podobne. Takéto kazy veľmi často vznikajú pri klasickej technológii tzv. SPÁJKOVANIE, ktorú my nepoužívame.
Technológiou SINTERING je možné kombinované obrúčky dokonale vyrábať spájaním materiálov rôznych farieb a tvarov.
Spojením modernej technológie a skúseností našich zlatníkov vieme technológiou matovania spojenej s technológiou vysokého lesku dokonale vytvoriť rôzne prevedenie obrúčok.
Darujte si vo váš vzácny deň len to najlepšie
Pre váš výnimočný deň, pre deň keď si poviete svoje áno, prichádzame s kolekciou obrúčok Exclusive. Ak hľadáte niečo skutočne výnimočné, niečo, čo zažiari všade tam kde sa objavíte, tak tieto obrúčky sú presne to, čo hľadáte.
Náš tím zlatníkov pracoval na vývoji týchto originálov niekoľko mesiacov aby sme dosiahli úplnú špičku ľadovca. Obrúčky sa vyznačujú najmä masívnym prevedením a hrúbkou minimálne 2mm. Každý model je vyrábaný presne na mieru a to s osadenými diamantmi alebo zirkónmi v dámskej ako aj pánskej obrúčke.
Úžasný dizajn sprevádzaný kvalitným a presným opracovaním každého detailu dodáva týmto obrúčkam nezameniteľnú hodnotu.

Ak ste sa rozhodli pre jednoduchosť spojenú s najvyšším stupňom kvality, elegancie a krásy, odporúčame práve tieto unikátne obrúčky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *