Kolekcia Exclusive

Keďže hlavnou prioritou spoločnosti sú spokojní zákazníci, každá obrúčka prechádza zložitým procesom výroby, pri ktorom sa dbá na špičkovú kvalitu a nezameniteľný dizajn. Pri výrobe sa používajú moderné technológie, ktoré zabezpečia, že k zákazníkom sa dostanú len tie najkvalitnejšie výrobky. Každá obrúčka je vyhotovená do najmenších detailov. S dokonalou presnosťou sú osádzané zirkónové kamienky alebo brilianty, kedy sa do obrúčky vyrývajú na prvý pohľad nenápadné zárezy, aby v konečnom dôsledku vytvorili dokonalý a nezameniteľný dojem.

Pre váš výnimočný deň, pre deň keď si poviete svoje áno, prichádzame s kolekciou obrúčok Exclusive.

Ak hľadáte niečo skutočne výnimočné, niečo čo zažiari všade tam kde sa objavíte, tak tieto obrúčky sú presne to čo hľadáte.

Náš tím zlatníkov pracoval na vývoji týchto originálov niekoľko mesiacov aby sme dosiahli úplnú špičku ľadovca.

Kolekcia Exclusive z dielne Laura Gold pozostáva z 24 unikátnych modelov svadobných obrúčok, kde sme skutočne ničím nešetrili.

Obrúčky sa vyznačujú najmä masívnym prevedením a hrúbkou minimálne 2 mm. Každý model je vyrábaný presne na mieru a to výlučne s osadenými diamantmi v dámskej obrúčke.

Úžasný dizajn sprevádzaný kvalitným a presným opracovaním každého detailu dodáva týmto obrúčkam nezameniteľnú hodnotu.

Z kolekcie vyberáme

LG-2000

Jemne a krehko pôsobia tieto svadobné obrúčky, najmä pre ich len 4 mm šírku. Leštený povrch pánskej obrúčky pôsobí jednoducho, zato vypovedá o tom, o čom svadobný prstienok vypovedať má. Dámska obrúčka je po obvode rozdelená na dve polovice. Prvá má lesklý povrch a druhá je nádherne ozdobená dvojradovým uložením briliantov tesne vedľa seba. Až 96 trblietavých briliantov sa neskutočne vyníma a pýši v bielom zlate. Ak ste sa rozhodli pre jednoduchosť spojenú s najvyšším stupňom kvality, masívnosti a krásy, odporúčame práve tieto unikátne obrúčky.

LG-2008

sedemnásť briliantov sme vložili do týchto svadobných obrúčok. Pre ich dominanciu vo svete drahokamov, pre ich nenahraditeľnosť vo svete lesku, pre ich trvácnosť a večnosť. Nádherná kombinácia bieleho a červeného zlata s vlnitým prelínaním doplneným o brilianty pôsobí nadčasovo a jednoznačne najluxusnejšie ako sa dá. Práve pre vlastnosti, aké má len briliant sú tým najkvalitnejším kúskom z našej kolekcie. Šírka až 7 mm a aj hrúbka prstienkov pôsobí masívne a bohato.
Darujte si vo váš vzácny deň len to najlepšie.