Výber obrúčky určite nie je jednoduchá záležitosť. Trendy v svadobných obrúčkach sa dnes posunuli na úplne iný level. Už to zďaleka nie je len obyčajný lesklý krúžok.

Dnešní snúbenci siahajú čoraz častejšie po originálnych kúskoch, prípadne chcú niečo, čo ešte nikto nemá. Aj z tohto dôvodu prichádzame stále s novými kolekciami, výrobou na mieru podľa Vašej predstavy ako aj s povrchovými úpravami. A práve povrchová úprava obrúčky je to, čo Vám dokáže zmeniť celkový dizajn vašej obrúčky. Aké sú možnosti povrchových úprav?

Druhy povrchových úprav

 

 

Lesklé vs. matné svadobné obrúčky

Kombinácia lesku a matu dodá svadobným obrúčkam zaujímavý dizajn, ktorým zároveň vyzdvihne lesk obrúčok. Táto kombinácia je u zákazníkov veľmi obľúbená. Spojením modernej technológie a skúseností našich zlatníkov vieme technológiou matovania spojenej s technológiou vysokého lesku dokonale vytvoriť rôzne prevedenie obrúčok.

V Laura Gold® pri výrobe svadobných obrúčok používame viac typov povrchových úprav, ktoré korešpondujú so súčasným dizajnom a moderným štýlom, s použitím najnovších nástrojov a špeciálnych metód. V súčasnosti je to 6 typov úprav, čo už je naozaj ťažkým orieškom pri výbere svadobnej obrúčky. V ukážkach : pieskovanie, priečne matovanie, diamantovanie, rotačné diamantovanie.

AKÁ POVRCHOVÁ ÚPRAVA JE TRVALEJŠIA

Vďaka našim technológiám je viac rozdielnych farieb alebo typov materiálov vždy pod presne stanovenou teplotou a vo vákuu spájaných bez dier, prasklín a podobne. Takéto kazy veľmi často vznikajú pri klasickej technológii tzv. SPÁJKOVANIE, ktorú my nepoužívame.
Technológiou SINTERING je možné kombinované obrúčky dokonale vyrábať spájaním materiálov rôznych farieb a tvarov.
Spojením modernej technológie a skúseností našich zlatníkov vieme technológiou matovania spojenej s technológiou vysokého lesku dokonale vytvoriť rôzne prevedenie obrúčok.

Ak ste sa rozhodli pre jednoduchosť spojenú s najvyšším stupňom kvality, elegancie a krásy, odporúčame práve tieto unikátne obrúčky Laura Gold®